Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Apie mus

"DogPunk" - tai mūsų mažytis šeimos verslas, gimęs po ilgų bemiegių naktų, kai mūsų brangiausioji bokserė Vėtra vis sunegaluoja ir nori nenori naktimis visi glaudžiamės drauge, kad tik jai būtų ramiau, saugiau ir visi blogumai praeitų greičiau. Suvokimas, kad jautriam, alergiškam šuniui pirmoji pagalba yra sveikas ir subalansuotas maistas, kuris leidžia kasdien džiaugtis geresne keturkojo savijauta bei sutaupyti gydymo išlaidų, buvo varomoji jėga pradėti judėti šios idėjos vystymo keliu. Mes visada rinkomės tai, ką laikėme geriausiu maistu savo augintinei, tačiau sąvoka "geriausia" yra labai subjektyvi ir priklauso tik nuo įsigilinimo, žinių, daugybės perskaitytų knygų. Išvada - konsultacijų ir patarimų surasti sunku, nes pripažinkim, bet dar nemaža dalis veterinarų renkasi atstovauti tuos prekės ženklus, iš kurių grąža didžiausia. O visi žinome atvejų, kai netinkamai parinktas maistas ir augintinio reakcija į jį, gali kaip mat nubraukti ilgo bei brangaus gydymo rezultatus.

 

Taigi, po kelių nuopolių, kai jau nebežinojom kaip padėt savo augintinei, mes pradėjom patys ieškot, o kas vis dėlto yra gerai, kas yra geriau nei tai, ką galime surasti ant kiekvieno kampo, gilinomės į sudėtis, į gamintojų vertybes ir štai suradome - "Bubeck"! Tai maistas, kurio pirmiausia norėjom įsigyti savo "mažylės" poreikiams, o tik po to atėjo mintis, kad gal tokių kaip mes yra daugiau ir kad mes galėtumėm jiems padėti - pasidalinti viskuo, ką mes žinome, tapti jų maža šeimos dalimi ir pasiūlyti tik kokybiškus produktus.

Gal "DogPunk" Jums - tai tik dar vienas pavadinimas, dar vienas Facebook puslapis, bet mums tai pradėjusi pildytis svajonė, tai pirmiausia socialinis, o tik po to verslo projektas, kurį mes namuose švelniai vadiname "Smirduku". Tad jeigu norite būti su mumis, jeigu Jūsų namuose gyvena tokie patys smirdukai, kuriems norite geriausio, jeigu jaučiatės, kad norite tiesiog pasikalbėti ir pasidalinti savo augintinių išgyvenimais - visi visi junkitės prie mūsų.

Su daug skaniausių ir sveikiausių linkėjimų, DOG PUNK!