Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Naujiena
BCAA papildai sportuojantiems šunims Padidinti

BCAA papildai sportuojantiems šunims

5904730919920

22,00 €

BCAA papildai šunims, kuris palaiko sporto ir darbo šunų galią, bei ištvermę.

 

BCAA Pure yra optimalių proporcijų amino rūgščių mišinys, užtikrinantis didžiausią raumenų regeneraciją ir vystymąsi. BCAA papildas padeda padidinti ištvermę,galią bei spartina jėgų atsinaujinimą. BCAA sudėtyje yra eksogeninių amino rūgščių: L-leucino, L-valino ir L-izoleucino, kurių pasiūla intensyvioje dietoje dažnai yra nepakankama. Laisvos BCAA amino rūgščių formos iš karto patenka į kraujotaką. BCAA veikia anaboliškai ir sudaro sąlygas raumenų skaiduloms augti.

 

Naudojimas: darbo ir sporto šunims, kurie treniruojasi šunų sporte: agility, dogfrisbee, flyball, coursing, bikejoring, dogtrekking, herding, obedience ar jėgos sportas.

 

   - Pagerina raumenų regeneraciją ir apsaugą

   - Sumažina nuovargį po treniruotės

   - Pagerina mokymosi rezultatus

   - Skatina raumenų audinio augimą

 

Sudėtis /100 g:

L-leucinas 50000 mg

L-Valinas 25000 mg

L-izoleucinas 25000 mg

 

Vartojimo metodas(1 kaušelis = 1 gramas):

<5 kg: 0,5 g

5 - 10 kg: 0,7 g

10 - 30 kg: 1g

30 - 60 kg: 2g

60 kg <: 3g

 

Treniruotės diena:

„PowerDog BCAA Pure“ reikia ištirpinti nedideliame šviežio, šalto vandens kiekyje (šiam tikslui naudokite „Shaker PowerDog“). Ištirpintą preparatą ištirpinkite vakare.

 

PASTABA! Geriausias poveikis pastebėtas, kai skiriamas BCAA Pure 60 min. po treniruotės kartu su nedideliu kiekiu vandens ir „PowerDog Isotonic“ - dėl jo esančių angliavandenių, dėl kurių padidės insulino atsakas, padedantis perduoti aminorūgštis tiesiai į raumenis.

    Jei jūsų šuniui trūksta energijos sunkių pratimų metu, duokite pusę dienos dozės BCAA Pure 50 min. prieš prasidedant, antroji dalis po jų užbaigimo. „PowerDog BCAA Pure“ reikia ištirpinti nedideliame kiekyje vandens.