Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
DogPACER LF 3.1 Dog Pacer Treadmill -pora kart naudotas :-) Padidinti

DogPACER LF 3.1 Dog Pacer Treadmill -pora kart naudotas :-)

700,00 €

DogPACER LF 3.1 Dog Pacer Treadmill - bėgimo takelis šunims pagamintas šunims, sveriantiems nuo 1 iki 80 kg, turi daugiau nei 180 cm x 42 cm judantį paviršių,  tyliai dirbantį variklį, patentuotą surinkimo technologiją ir pritaikytas programas. 

 

DogPACER LF 3.1 Dog Pacer Treadmill bėgimo takelis šunims pagamintas šunims, sveriantiems nuo 1 iki 80 kg, turi daugiau nei 180 cm x 42 cm judantį paviršių,  tyliai dirbantį variklį, patentuotą surinkimo technologiją ir pritaikytas programas. 

DogPACER ™ Dog Pacer Treadmill  bėgimo takelis šunims sukurtas ypač tiksliai.  Juo gali bėgti šunys nuo 1 kg iki 80 kg, o patentuotos sulankstymo technologijos dėka jis yra labai lengvas ir patogus transportuoti. Ilgas takelio projektavimo  bei bandymų laikas leido  sukurti tobulą bėgimo takelį šunims.

 

Privalumai:

Oro sąlygos - Kiekviena diena yra puiki  pratimams kai esate patalpoje. Nėra problemų dėl lietaus, šlapdribos, sniego ar blogo oro.
Nutukimo prevencija - Nuoseklus derinimas pratimų  ir dietos lems sveikesnį, laimingesnį ir ilgesnį Jūsų šuns gyvenimą.
Išlaidų sumažėjimas vetgydymui - Nepriklausomai nuo  jūsų šuns amžiaus, fiziniai pratimai gali padėti sumažinti būsimas vet. sąskaitas
Alergiškiems šunims ir žmonėms - nesvarbu, kaip  jūs ar jūsų šuo esate jautrūs taršai,   žiedadulkių alergenams, jūsų šuo gaus jam reikalingą krūvį namuose.

Laikas - Dėl didelio užimtumo ir įtemptos  dienotvarkės, kartais sunku rasti laiko  dažnai vaikščioti su šunimi po ilgos dienos praleistos biure.
Sauga - Nesijaudinsite dėl šuns vedžiojimo auštant ar vėlai vakare arba prie judrios gatvės. Pasinaudojus bėgimo takeliu, šis pavojus išnyks.


Produkto specifikacijos:

Matmenys sulankstyto: 107 cm x 56 cm x 28 cm

Matmenys pastatyto: 195 cm x 69 cm x 117,3 cm (aukštis su kompiuteriu)

Veiklos plotas: 180 cm x 42 cm

Gaminio svoris: 38 kg

Dėžės matmenys: 118 cm x 65 cm x 27 cm

Dėžutės svoris: 43 kg

Naminio gyvūno svoris iki 80 kg

Greitis: 0,8 -12 KPH (0,1 žingsniu)

Elektrinė galia: 220V

Kompiuterių aukštis nuo žemės : 46 cm

 Kampai: Nustatymas 1-5 laipsniai, nustatymas 2 -6.5 laipsniai, nustatymas 3- 7,5 laipsniai,  nustatymas  4- 9 laipsniai.