Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Kodėl turėtumėte rinktis “Bubeck”?

 

 

Istorija

1893 metais vokiečių šeima Robert ir Wilhelm Bubeck pradėjo gaminti šunų maistą. Tikėdami savo idėja ir vadovaudamiesi aukštomis pamatinėmis vertybėmis, jie išvystė verslą, daugiau nei 100 metų perduodamą iš kartos į kartą. Tai tapo šeimos ryšį, kokybę ir augintinių sveikatą žyminčiu prekės ženklu, įtikusiu išrankiausiems Vokietijos gyventojams. Šis maistas iki pat šių dienų gaminamas pagal senas Bubeck šeimos tradicijas ir receptūras. Gamykla R.Bubeck& Sohn, įsikūrusi Gemmingeno mieste yra seniausias Vokietijos šunų maisto gamintojas.

Išskirtinis dėmesys kokybei ir skoniui

Kai pasaulį užvaldžiusi efektyvinimo idėja ir didžiosios pasaulio gamyklos džiūgauja automatizavusios kuo daugiau gamybos procesų, „Bubeck“ vis dar nuo įsikūrimo kiekvienas veiksmas yra atliekamas žmonių rankomis. Darbuotojai, kurie ruošia tešlą, lyg ruošdamiesi kepti gardžiausius naminius sausainius, įvairiomis mechaninėmis formelėmis gamina skirtingus maisto ir skaniukų gabaliukus. Pašovus į akmens masės krosnį, už tai atsakingi darbuotojai, prižiūri kepimo procesą. Visuose etapuose dalyvauja ilgametę patirtį turintys savo srities profesionalai, kurie tiki kompanija ir yra nuoširdžiai atsidavę darbui.

Visiems darbuotojams šuo – tai dar vienas šeimos narys, kurį norima pradžiuginti kiekvieną dieną įbėrus į dubenėlį gardžiojo maisto. Receptūroje naudojami tik sveikam šuns augimui bei aktyviam gyvenimui reikalingi ingridientai, o maistas kepamas lėtai ir švelniai akmens krosnyje. Iškeptas maistas, lėtai atšaldomas, siekiant išlaikyti kuo daugiau natūralaus skonio. Kepimo procese, maistas neapliejamas riebalais, todėl kroketai atrodo neįprastai sausi, o ne riebaluoti kaip kitų masinių prekės ženklų.

Laiko ištobulintas rezultatas

„Bubeck“ šunų ėdalas buvo tobulinamas dešimtmečiais, kaupiant žinias, pasitelkiant mokslininkus, veterinarus ir renkant daugybės šunų šeimininkų atsiliepimus. Įkūrėjai Robert ir Wilhelm Bubeck tikėjo išskirtinio maisto idėja, tačiau prireikė daug laiko ir žinių, kad būtų sukurtas toks maistas, kokį gamykla siūlo dabar. Bubeck šeimai šunų maisto gamyba nėra tik techninis, rutiniškas procesas, tai tapo šeimą vienijančia kultūra ir didžiausiu turtu, vertinamu ne tik pelningumu.

„Bubeck“ kultūros trejybė:

  • Kultūra -  naudoti tik natūralias ir aukštos kokybės žaliavas, užtikrinant sveiką ir skanų maistą;
  • Kultūra – mylėti savo augintinį ir duoti jam tik kokybišką maistą, kuris leidžia užauginti ne vieną sveikų čempionų kartą ir apsaugant jas nuo blogo organizmui poveikio, alerginių reakcijų. Visas maistas be cukraus, dirbtinių dažiklių ir priedų, konservantų, aromato ir skonio stipriklių;
  • Kultūra – tikėti šeima ir etišku verslu. Steigėjai Robert ir Wilhelm Bubeck ne vieną kartą įsitikino, kad einant tesingu keliu, gaminant puikų šunų maistą, nereikia jokių triukų pritraukti pirkėją.


Kiekvieno produkto gamyba užima daug laiko, kol pagaminamas vienas numeris užtrunkama beveik visą dieną. Mes galvojame, kad būtent ta kiekviena diena yra prasmingiausia mūsų gyvenime, nes jos metu sukuriama tai, kas leidžia mūsų keturkojams draugams gyventi sveiką ir ilgą gyvenimą.

 

 

 

Mes pažadame tobulėti, saugoti šimtametes vertybes ir užsitarnautą šunų šeimininkų lojalumą. Mes rinksimės į partnerius tik tokius pačius, kurie tiki, kad sveikas maistas – laimingas augintinis. Prisiekiame, kad tęsime investicijas į išradimus, į gaminių tobulinimą ir niekada nesustosime stebinti Jūsų.

 

                                                                   Leiskite sau atsipalaiduoti , „Bubeck“ pasaulis pasirūpins Jūsų šuns sveikata!

 

Jūsų Bubeck komanda