Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
,,ROSE hip,, Natūralus vitaminas C, šlapimo takams (200gr) Padidinti

,,ROSE hip,, Natūralus vitaminas C, šlapimo takams (200gr)

5904730919623

11,00 €

,,ROSE hip,,  Vitaminai šunims - Natūralus vitaminas C, geras šlapimo takų veikimas

Laukinių rožių vaisių milteliai yra didžiausias, labiausiai absorbuojamo vitamino C šaltinis. Jis palaiko imunitetą, yra stiprus antioksidantas, rekomenduojamas šunų ir kačių šlapimo takų profilaktikai. Reguliariai naudojant su geležies ir chondro profilaktikos preparatais , sustiprina jų veikimą.

 

Šviežiai sumaltas žiedas yra didžiausias labiausiai absorbuojamo biologiškai aktyvaus vitamino C šaltinis. Specialus džiovinimo būdas leidžia gauti aukščiausios kokybės produktus. Netinkami džiovinimo parametrai (aukšta temperatūra) sukelia amino rūgščių ir vitaminų degradaciją, o tai mažina jo maistinę vertę. Visada apdorojame tik šviežius komponentus.

Maisto papildas šunims ,,Rose hip,,  palaiko tinkamą šlapimo takų ir imuninės sistemos funkcionavimą. Laukinių rožių vaisių milteliai turi labai stiprias antioksidacines savybes ir užsandarina kraujagyslių sieneles. Dėl rūgštinančių savybių preparatas turi būti profilaktiškai naudojamas šlapimo takų apsaugai. Reguliarus vartojimas skatina mangano absorbciją, būtiną folio rūgšties ir kolageno sintezės aktyvavimui. Tai yra svarbus gydymas skeleto ir raumenų sistemos ligoms bei chondro profilaktikai gydyti.

 

 Jokių sintetinių priedų.

 

Naudoti: kaip kasdienį, natūralų šunų ir kačių mitybos ingredientą (ypač sterilizuotus / sterilizuotus gyvūnus), raumenų ir kaulų sistemos ligų (jungtinės sistemos) mitybos ir farmakoterapijos metu, geležies preparatų gydymo metu, šlapimo takų profilaktikai, stresinėse situacijose (konkursai, parodos, kelionės), įvairių substratų uždegimui.

 

Patarimas: rekomenduojama naudoti kartu su ,,Hemoglobin,, ir ,,MSM,, vitaminais šunims, kad sustiprintumėte jų poveikį.

 

Gamybos procesas: Visos sudedamosios dalys buvo įdėtos šviežios, natūralios , šviežiai maltos, termiškai apdorotos, išsaugant visus natūralius vitaminus, mineralus amino rūgštis dideliais kiekiais. Specialus džiovinimo būdas leidžia gauti aukščiausios kokybės produktus. Netinkami džiovinimo parametrai (aukšta temperatūra) sukelia amino rūgščių ir vitaminų degradaciją, o tai mažina jo maistinę vertę. Visada apdorojame tik šviežius komponentus.


 

Sudėtis: 100% Rosa canina L. (vaisių milteliai)

Neapdorotas pelenai 7%

 

Dozavimas (1 šaukštelis =1 g produkto):

Šunys ir katės: 1g / 5 kg kūno svorio

 

Vartojimo metodas: maišyti su maistu.